28. 11. 2019  V období od 24. 12. do 1. 1. 2020 je hala uzavřena.

menu

Ceník


Individuální trénink
Je určen jak pro začátečníky, pokročilé, tak i výkonnostní hráče. Trenér má prostor na to, aby se věnoval veškerým technickým i taktickým detailům hry. Trénink je koncipován na míru hráči, tak aby dosáhl co nejrychlejšího zlepšení.

Trénink ve dvojici
Při tréninku ve dvou má trenér prostor jak pro základní dovednosti, tak i pro pokročilé dovednosti. Zde se především zaměřujeme na hru jako takovou. Našim cílem je naučit hráče správným technickým návykům a správnou volbu úderů. Trénink má vysokou intenzitu.

Trénink v trojici
Umožňuje dávkovat různě intenzitu tréninku, máme čas se věnovat technickým detailům a tenisové hře jako takové. Trénink ve třech mohou zvolit jak pokročilí, tak začátečníci. Podle věku a úrovně hry skládáme skupinu hráčů. Do tréninku zařazujeme formu kruhového tréninku.

Trénink ve čtveřici
Do tréninku začleňujeme děti z tenisové školičky a navazujeme na to, co se naučily s měkkými míči a postupně přecházíme na míče určené pro babytenis (kategorie 8-9 let). Výuka probíhá na celém tenisovém kurtě. Trénink je zaměřen na prohlubování základních dovedností, které se děti naučily v tenisové školičce. Dětí starší 7 let začínají s tréninkem ve čtveřici tak, aby hrály na celý dvorec. Učíme je základní tenisové dovednosti.

Tenisová školička 6-8 hráčů (4-7 let)
V tenisové školičce učíme děti nejen tenisové základy, ale i správné pohybové návyky, při použití různých pomůcek formou míčových her, atletických a gymnastických cvičení. Výuka probíhá na minitenisovém hřišti s pěnovými a měkkými míčky, které jsou určené na minitenis. Díky nim se učí děti ovládat tenisové údery. V tenisové školičce vychováváme děti 1-2 roky.


K veškerým tréninkům využíváme moderní tréninkové pomůcky (nahrávací stroj, Topspin Pro, balanční pomůcky, atd..) včetně vysokorychlostního videa, které s hráčem analyzujeme. Umíme pro hráče zajistit kompletní servis odborníků (fyzioterapeut, mentální kouč, kondiční trenérem, odborníky z oboru celostní medicíny). Vždy je to o tom, jak spolupráci společně nastavíme.


Ceny:

Individuální trénink: 600 Kč
Trénink ve dvojici: 300 Kč
Trénink ve trojici: 200 Kč
Trénink ve čtveřici: 150 Kč
Školička: 120 Kč

*(cena je konečná, za 55 min. tréninku, bez pronájmu tenisového kurtu)

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu

Copyright © 2018 Open Center

 SK

 MŠMT

                Created by Webios

 CCI