28. 11. 2019  V období od 24. 12. do 1. 1. 2020 je hala uzavřena.

menu

Ceník


tenisová školička 6-8 hráčů (4-7 let) – 120 Kč (osoba)
V tenisové školičce učíme děti nejen tenisové základy, ale i správné pohybové návyky, při použití různých pomůcek formou míčových her, atletických a gymnastických cvičení. Výuka probíhá na minitenisovém hřišti s pěnovými a měkkými míčky, které jsou určené na minitenis. Díky nim se učí děti ovládat tenisové údery. V tenisové školičce vychováváme děti 1-2 roky.

trénink ve čtveřici – 160 Kč (osoba)
Do tréninku ve čtveřici začleňujeme děti z tenisové školičky a navazujeme na to, co se naučily s měkkými míči a postupně přecházíme na míče určené pro babytenis (kategorie 8-9 let). Výuka probíhá na celém tenisovém kurtě. Trénink je zaměřen na prohlubování základních dovedností, které se děti naučily v tenisové školičce. Dětí starší 7 let začínají s tréninkem ve čtveřici tak, aby hrály na celý dvorec. Učíme je základní tenisové dovednosti.

trénink v trojici – 200 Kč (osoba)
Trénink ve třech je intenzivnější než pro čtyři hráče, zde máme více času se věnovat technickým detailům a tenisové hře jako takové. Trénink ve třech mohou zvolit jak pokročilí, tak začátečníci. Podle věku a úrovně hry skládáme skupinu hráčů.

trénink ve dvojici – 290 Kč (osoba)
Při tréninku ve dvou má trenér prostor jak pro základní dovednosti, tak i pro pokročilé dovednosti. Zde se především zaměřujeme na hru jako takovou. Našim cílem je naučit hráče správným úderům a správnou volbu úderů. Trénink má vysokou intenzitu.

individuální trénink – 500 Kč (osoba)
Individuální trénink je především pro pokročilé hráče, ale zároveň i pro začátečníky, kteří chtějí dělat rychlé pokroky. Trenér má prostor na to, aby se věnoval veškerým detailům hry. Trénink je koncipován na míru hráči tak, aby dosahoval co nerychlejších pokroků.


Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu

Copyright © 2018 Open Center

 SK

 MŠMT

                Created by Webios

 CCI