14. 4. 2018  Spustili jsme náhradový systém

O nás

Sportovní oddíl založený v roce 2016 vznikl s cílem umožnit našim svěřencům reprezentovat rodinu „Open“ na turnajích a soutěžích.
Za založením klubu stojí především Michal Cipro, David Svatoš a Jan Cipro.

Naší vizi je postupně vybudovat zázemí pro kvalitní a Top hráče různých věkových kategorií. Věříme, že nejen v prostředí velkých a tradičních tenisových klubů je možné vychovat špičkové tenisty. Klub je budován na pevných hodnotách, pro které má smysl být jeho členem, a na profesionalitě, která vytváří dlouhodobá spojení s hráči a dalšími lidmi okolo klubu.
Věříme, že se brzy podaří získat zázemí odpovídající naším cílům. Už se těšíme na Open Center do Unhoště.

Posláním našeho tenisového klubu je neustále vytvářet hráčům prostředí, ve kterém jsou splněny všechny podmínky pro jejich tenisový i osobnostní růst. Respektujeme především hodnoty profesionality, dlouhodobé spolupráce a individuálního přístupu.
Společně s hráčem rozvíjíme jejich dovednosti a posouváme hranici jejich možností a to na různých úrovních hry podle aktuálních hráčových schopností.

Vnímáme požadavky moderního tenisu a proto jsme připravili pro naše svěřence inovativní a komplexní systém tréningových programů. Naše práce nekončí, dále budeme naši metodiku zdokonalovat a doplňovat o nové tréningové postupy.

Vyzkoušejte a přidejte se k nám!

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu