28. 11. 2019  V období od 24. 12. do 1. 1. 2020 je hala uzavřena.

menu

Jan Heyrovský

Jan Heyrovský

Vím, jaké úsilí musí člověk vynaložit, pokud chce něčeho dosáhnout. S tenisem jsem začal v 5 letech a díky systematickému tréninku jsem se vypracoval až k soutěžím. Mezi mé největší závodní úspěchy paří 69. místo na žebříčku starších žáků v České republice a 94. místo na žebříčku dorostenců, účast na mistrovství České republiky v družstvech nebo také účast ve čtvrtfinále Pardubické juniorky.

Se závodní kariérou jsem skončil ve 20 letech, abych nasbíral jiné životní zkušenosti. To mě ale jen utvrdilo, že tenis má trvalé místo v mém životě, a proto jsem se k němu opět naplno vrátil – protentokrát již ale jako trenér. V roce 2015 jsem složil trenérskou licenci 3. třídy a začal jsem trénovat závodní hráče v tenisové akademii v Praze. Rok poté jsem skládal trenérské zkoušky 2. třídy a nyní se věnuji studiu trenérské licence 1. třídy na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Tenis je pro mě stále sportem gentlemanů, proto jsem v roce 2017 vstoupil jako trenér do Open Tenis Clubu. V tenise vidím nejen sport, ale také nástroj pro formování charakteru a celoživotních hodnot „fair play“. A co mě posouvá vpřed? Nadšení dětí a jejich radost z vlastních úspěchů. I to je pro mě motivací, proč se dále vzdělávat v moderní metodice tréninků a fungování lidského těla.

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu

Copyright © 2018 Open Center

 SK

 MŠMT

                Created by Webios

 CCI