14. 4. 2018  Spustili jsme náhradový systém

Mgr. Kateřina Vlčková

Jsem diplomovaná trenérka tenisu I. třídy s dvacetiletou praxí, jak u dětí, tak i u dospělých. Studovala jsem vysokou školu FTVS UK, kde jsem prošla zároveň i všestrannou sportovní průpravou. Jako tenisová trenérka jsem působila několik let v rakouském klubu UTC Raika Raabs, kde jsem trénovala jak začátečníky, tak i závodní hráče, včetně dospělých, se kterými jsem za jejich klub zároveň hrála. Po založení rodiny jsem postupně trénovala v českých v klubech na Kladně, v Litvínově, v Praze a v Lánech, kde jsem založila svojí tenisovou školu. V současné době se věnuji trénování v klubu OTC.

Trénuji hlavně proto, že mě baví předávat hráčům své tenisové zkušenosti a sledovat jejich tenisový vývoj. Věnuji se především dětem a mládežnickým kategoriím závodního i rekreačního tenisu včetně dospělých. Mým cílem je, aby děti získávaly lepší vztah ke sportu, především k tenisu, aby je bavilo chodit na tréninky, dělaly pokroky a hlavně se na tenis těšily.

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu