28. 11. 2019  V období od 24. 12. do 1. 1. 2020 je hala uzavřena.

Přidej se k nám!

Pojď si zahrát tenis!

Proč se k nám přidat?

Jsme komunita. Děti si u nás nachází nové kamarády. Snažíme se o návrat klubismu a s ním spojených hodnot. Podporujeme sounáležitost, týmového ducha a kladný vztah k pohybu a sportu obecně.

Co s námi zažiješ?

Začneš u nás s tenisem a pohybovou průpravou. Tréninkové skupiny zohledňují hráče podobného věku, dovedností a ambicí.

Jsme dobrá sportovní parta, připravujeme společné akce, kde zažíváme hodně zábavy. Pravidelně organizujeme letní tenisové kempy, společné zakončení sezony a Mikulášskou.

Trénují u nás úplní začátečníci, pokročilí hráči, kteří se tenisem pouze baví, ale i závodní hráči na velmi vysoké úrovni. Pořádáme mistrovská utkání pro naše družstva minitenisu, babytenisu, mladších žáků, starších žáků a dorostu.

Jak se k nám dostaneš?

Příjmení
Dotaz

Případně stačí napsat na e-mail: pridejseknam@opentennisclub.cz a my se ti ozveme.

Sleduj nás na:

Pojď si zahrát tenis!