14. 4. 2018  Spustili jsme náhradový systém

menu

Závodní tenis


Babytenis

Členové družstva:
Šimon Šebek
Martin Svatoš
Zdislav Vaněček
Jan Šafránek
Matyáš Mraček
Tomáš Vaněk
Adam Parůžek
Šimon Mackovič
Patrick Dvořák
Diana Štěpánková
kapitán družstva: Jan Heyrovský


Mladší žactvo

Členové družstva:
Antonín Boháč
Tadeáš Hofman
Jakub Mits “H”
Samuel Fejgl
Jonáš Vaněk
Tereza Brožková
Nikol Marie Jarolímková
Anna Mottlová
Stela Reitmaierová
kapitán družstva: Michal Cipro

Rozlosování:
Kolo Datum Domácí družstvo Hostující družstvo Body
1 28.4.2019
Open Tennis Club
Slavoj Žiželice
0:0
2 5.5.2019 Lokomotiva Beroun
Open Tennis Club
0:0
3 12.5.2019
Open Tennis Club
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0:0
4 26.5.2019
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Open Tennis Club
0:0
5 9.6.2019
WILSON Tenis Centrum
Open Tennis Club
0:0
6 16.6.201
Open Tennis Club
TK Bohutín, z.s.
0:0
7 23.6.2019
TK Neridé
Open Tennis Club
0:0

Mistrovská utkání v sezóně 2019 se hrají na kurtech: TJ Hvězda Kladno, adresa: Františka Oplta, 273 09, Kladno




Starší žactvo

Členové družstva “A”:
Jiří Pokorný
Daniel Vlček
Daniel Pelikán
Josef Jarolímek
Antonín Boháč
Tadeáš Hofman
Natalia Sanders
Klára Lakomá “H”
Tereza Brožková
Nikol Marie Jarolímková
kapitán družstva: Michal Cipro

Rozlosování:
Kolo Datum Domácí družstvo Hostující družstvo Body
1 27.4.2019
1. Vestecká sportovní
Open Tennis Club
0:0
2 4.5.2019 Open Tennis Club
TK Neridé
0:0
3 11.5.2019
Slavoj Český Brod
Open Tennis Club
0:0
4 25.5.2019
Open Tennis Club
LTC Mladá Boleslav o.s.
0:0
5 8.6.2019
Tenis Dobříš
Open Tennis Club
0:0
6 15.6.201
Open Tennis Club
Lokomotiva Beroun
0:0
7 22.6.2019
TK Bohutín, z.s.
Open Tennis Club
0:0

Mistrovská utkání v sezóně 2019 se hrají na kurtech: TJ Hvězda Kladno, adresa: Františka Oplta, 273 09, Kladno


Členové družstva “B”:
Filip Růžek
Antonín Boháč
Tadeáš Hofman
Michal Petráš
Samuel Fejgl
Tereza Brožková
Nikol Marie Jarolímková
Anna Mottlová
Stela Reitmaierová
kapitán družstva: Jan Heyrovský

Rozlosování:
Kolo Datum Domácí družstvo Hostující družstvo Body
1 27.4.2019
Open Tennis Club B
TK Tenisek Buštěhrad
0:0
2 4.5.2019 LTC Rudná
Open Tennis Club B
0:0
3 11.5.2019
Open Tennis Club B
LTC Rakovník
0:0
4 25.5.2019
TK Lány
Open Tennis Club B
0:0
5 8.6.2019
Open Tennis Club B
TK Stochov
0:0
6 15.6.201
LTC Slaný
Open Tennis Club B
0:0
7 22.6.2019
Open Tennis Club B
TJ Kralupy o.s.
0:0

Mistrovská utkání v sezóně 2019 se hrají na kurtech: TJ Hvězda Kladno, adresa: Františka Oplta, 273 09, Kladno




Dorost

Členové družstva:
Jiří Pokorný
Jakub Jupa
Daniel Vlček
Daniel Pelikán
Josef Jarolímek
Gabriela Vlčková
Hana Hofmanová
Natalia Sanders
Tereza Brožková
kapitán družstva: Mgr. Kateřina Vlčková

Rozlosování:
Kolo Datum Domácí družstvo Hostující družstvo Body
1 volno
Open Tennis Club B

0:0
2 5.5.2019 TJ Sokol Hostivice
Open Tennis Club
0:0
3 12.5.2019
Open Tennis Club
LTC Slovan Kladno B
0:0
4 19.5.2019
TK Stochov
Open Tennis Club
0:0
5 26.5.2019
Open Tennis Club
TJ TK Neratovice B
0:0
6 2.6.201
TK Lány
Open Tennis Club
0:0
7 9.6.2019
Open Tennis Club
TK Tenisek Buštěhrad
0:0
8 16.6.2019
Sokol Libiš
Open Tennis Club
0:0
9 23.6.2019
Open Tennis Club
SK Tenis Kladno B
0:0

Mistrovská utkání v sezóně 2019 se hrají na kurtech: TJ Hvězda Kladno, adresa: Františka Oplta, 273 09, Kladno

Najdete nás na Facebooku Najdete nás na Instagramu

Copyright © 2019 Open Center

Created by Webios

   CCI